Криптобіржа OKX отримала “попередню” ліцензію в Дубаї


16.06.2023
birzha_okx_paris

Близькосхідний підрозділ криптовалютної біржі OKX повідомив, що Управління з регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) видало фірмі мінімальну ліцензію на підготовку до запуску платформи в рамках планів з розширення в регіоні.

Згідно з пресрелізом OKX, на тлі схвалення регулювальним органом ліцензування біржа планує збільшити свій штат до 30 осіб у Дубаї і вже відкрила офіс у міській будівлі Всесвітнього торгового центру.

“OKX отримала попередню ліцензію MVP від дубайської VARA, що стало важливим кроком у нашій стратегічній експансії в ОАЕ. Нові співробітники, новий офіс і розширені партнерські відносини – ми пишаємося тим, що формуємо ландшафт Web3 і криптовалют на Близькому Сході”, – йдеться в повідомленні OKX.

У липні 2022 року VARA надала OKX тимчасову операційну ліцензію, що дає змогу фірмі пропонувати продукти та послуги в регіоні.

Згідно з OKX, попередня ліцензія дала біржі регуляторну свободу дій для виконання певних вимог, перш ніж вона почне працювати. Фірма заявила, що планує надавати спотові, деривативні та фіатні послуги, а також депозити, зняття коштів у доларах і дирхамах Об’єднаних Арабських Еміратів і спотові пари.

У березні OKX оголосила, що планує припинити операції в Канаді до 22 червня, але додала, що ці заходи можуть бути “тимчасовими”. Інші криптобіржі, зокрема Binance і Paxos, також оголосили про відхід з Канади, пославшись на рекомендації регулюючих органів країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *