Мінекономіки Італії виділить $46 млн для розвитку компаній, що працюють з блокчейном та штучним інтелектом


07.07.2022
Мінекономіки Італії виділить $46 млн на розвиток працюючих з блокчейном компаній

Міністерство економічного розвитку Італії виділить $46 млн для розвитку проектів, що працюють із блокчейном, Інтернетом речей та штучним інтелектом.

Джанкарло Джорджетті, міністр економічного розвитку Італії, повідомив, що з вересня державні та приватні компанії, що працюють із новітніми технологіями, зможуть подавати заявки на отримання державних субсидій. Для одного проекту влада готова надати від 500 000 до 2 млн євро.

Незважаючи на те, що індустрія блокчейну та криптовалют в Італії все ще перебуває в зародковому стані, у країні вже достатньо технологічних лідерів та підприємств, які використовують блокчейн, тому ця ініціатива може дати їм додатковий поштовх для розвитку, вважає Джорджетті.

«Ми підтримуємо інвестиції в інновації для покращення виробничих систем за допомогою моделей управління, де задіяно блокчейн та штучний інтелект. Завдяки їх використанню бізнес-процеси стають більш швидкими, безпечними та ефективними. Для підвищення конкурентоспроможності нашої обробки потрібно використовувати потенціал передових технологій», – сказав Джорджетті.

Особливою популярністю блокчейн користується серед італійських банків, які застосовують цю технологію для обміну даними та підвищення прозорості міжбанківських операцій. Незважаючи на нову ініціативу щодо розвитку блокчейну в країні, до криптовалютів італійські регулятори ставляться насторожено.

Так, минулого року Комісія з компаній та бірж Італії (CONSOB) назвала криптовалюти інструментом для відмивання грошей, закликавши Євросоюз прискорити розробку правил для регулювання галузі. Проте у травні біржа Binance отримала ліцензію італійського регулятора Organismo Agenti e Mediatori (OAM) на ведення діяльності в країні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *