Мільярдер Томас Петерффі розповів на якому ціновому рівні планує закупити біткоїн


18.07.2022
Курс біткоїну зріс на 21% у липні, демонструючи найкращий торговий місяць з минулого року

Голова ради директорів компанії Interactive Brokers Томас Петерффі в інтерв’ю Forbes поділився своїми думками про біткоїн та економіку США.

На думку Пітерффі, біткоїн все ще може бути дорогим, незважаючи на недавнє падіння криптовалютного ринку. Він додав, що не продав наявні у нього на руках біткоїни і планує купити ще, якщо ціна активу знизиться до $12 000.

Незважаючи на те, що Пітерффі планує купити більше біткоїну, він, як і раніше, обережно ставиться до майбутнього криптовалюту.

“Цілком ймовірно, що біткоїн втратить свою цінність або буде оголошений незаконним”. – сказав Петерффі.

За словами Петерффі, урядовці США стурбовані тим, що криптовалюти використовуються для “фінансування незаконної діяльності”, припускаючи, що вони можуть прагнути заборонити криптовалюти.

Томас Петерффі також поділився своєю думкою про фондові біржі США. Він прокоментував глобальну кризу, передбачивши, що американський фондовий ринок може досягти дна, і індекс S&P 500 може впасти на 22% до $3 000 приблизно в жовтні.

Я вважаю, що інфляційний тиск продовжуватиметься роками, а не місяцями. Це не короткострокова проблема.

У січні минулого року Петерффі заявив, що інвесторам має сенс тримати 2-3 відсотки свого особистого статку в криптовалютах, якщо резервні валюти зроблять “пекельне” падіння. “Є невеликий шанс, що біткойн стане основною валютою, тому ви повинні піти на ризик”, – сказав він у липні минулого року, додавши, що тримає трохи біткойна.

Згідно зі списком мільярдерів Forbes, чиста вартість активів Петерффі на сьогоднішній день становить $18,4 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *