Мільярдер Паліхапітія очікує масової токенізації фізичних активів


10.10.2022
Мільярдер Палихапітія очікує масової токенізації фізичних активів

Венчурний інвестор вважає, що суспільство зрештою знайде спосіб токенізувати всі свої активи і все майно, щоб збільшити їхню/його цінність.

Мільярдер Чамат Паліхапітія заявив, що з тими втратами, з якими зараз стикаються люди, “ви ніколи не зіткнетеся в майбутньому світі децентралізованих фінансів (DeFi)”.

Читайте також: Що таке DeFi?

За словами Паліхапітії, DeFi створить світ, у якому всі активи, якими володіють люди в реальному світі, будуть обкладатися податками, це буде дуже просто реалізовано на законодавчому рівні, набагато простіше, ніж зараз. Бізнесмен упевнений, що користувачі, які розміщують свої активи в мережі, не заперечуватимуть проти сплати податків через можливість отримання величезних доходів:

“Настане час і уряд скаже: “Послухайте, ми збираємося зробити все можливе, щоб ви заробляли, все, що нам потрібно, щоб ви платили податки”. Влада зможе легко відстежувати цінності. І це досить просто, оскільки не можна приховати фізичний будинок”.

Паліхапітія вважає, що можливості монетизації цінностей значною мірою перекриватимуть втрати від додатково введених податків на майно. За словами венчурного інвестора, суспільство зосередиться на можливості заробляти, а не на розмірі податків зі своїх заробітків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *