Мільярдер Майкл Сейлор розповів, скільки біткоїнів йому належить


25.09.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Засновник і голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор розповів, що йому особисто належить 17 732 BTC (336,5 млн доларів згідно з даними Coinmarketcap на 24 вересня).

Як повідомляє MarketWatch, ці активи він придбав близько двох років тому за курсом $9500 за 165 млн доларів.

Крім цього Сейлор спрогнозував зростання курсу першої криптовалюти до $69 000, яке, на його думку, відбудеться протягом найближчих чотирьох років.

Засновник MicroStrategy також вважає, що біткоїн досяг свого дна на поточному ведмежому ринку. За його прогнозами, у наступному десятилітті перша криптовалюта може досягти позначки в $500 000. Він також повторив свою думку про те, що біткоїн може незабаром замінити золото як актив для заощадження.

На момент публікації BTC торгується по $19 077, за добу актив піднявся у ціні на 2.23%.

Наприкінці липня Сейлор виступив на найбільшому блокчейн-саміті в Євразії, Blockchain Economy Istanbul. Він назвав золото “мертвими грошима” і порівняв біткоїн із королівською нерухомістю.

На початку серпня MicroStrategy оголосила про зміни в керівництві. Сейлор покинув пост глави компанії, його місце зайняв Фонг Ле. Сейлор планує зосередитися на купівлі біткоїна і просуванні криптовалюти в маси, тоді як Фонг Ле керуватиме загальними корпоративними операціями.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *