Мільярдер Чарлі Магнер заявив, що криптовалюти – це інвестиції в порожнечу


13.07.2022
Charlie Munger bitcoin

Будь-кому, хто планує інвестувати в криптовалюти, слід почекати, коли вони зникнуть із ринку. Так вважає віце-президент американської холдингової компанії Berkshire Hathaway.

Права рука найвідомішого на планеті інвестора Уоррена Баффета, мільярдер Чарлі Магнер заявив, що будь-хто, хто продає криптовалюти/надає пов’язані з ними послуги або дуже помиляється, або сам є справжнім злом. За словами бізнесмена, він не став би зв’язуватися з цифровими активами і не зацікавлений у «підриві національних валют світу».

Американській холдинговій компанії Berkshire Hathaway належать активи у публічних компаніях, таких як Bank of America, Coca-Cola, Apple та American Express. Наразі інвестиційний холдинг оцінюється у більш ніж $600 млрд, що робить його 7-ою за величиною корпорацією у світі.

На думку Магнера, єдиний правильний підхід до такої «масової дурості» як криптовалюти – уникати їх.

«Ніколи не купуйте це. Ніколи не зв’язуйтесь із цим. Дайте цьому пройти. Криптовалюта — це інвестиція в ніщо, і хлопець, який намагається продати вам інвестицію в ніщо, каже: «Я маю особливий вигляд нічого, з якого важко зробити більше».

Мангер порівнює новий клас активів із «відкритою каналізацією, повною шкідливих організмів». Найкращим вкладенням буде купівля акцій компаній, які зацікавлені у справжньому бізнесі, упевнений віце-президент Berkshire Hathaway.

Charlie Munger bitcoin
Мільярдер Чарлі Магнер заявив, що криптовалюти – це інвестиції в порожнечу

Підприємець не вперше обрушується з різкою критикою цифрових валют. Раніше він порівнював цифрові активи із венеричним захворюванням.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *