Мільярдер Чамат Палихапитія: біткоін зіштовхнеться з величезним системним ризиком


14.07.2022
Мільярдер Чамат Палихапитія: біткоін зіштовхнеться з величезним системним ризиком

Засновник і генеральний директор венчурної компанії Social Capital Чамат Палихапитія попередив, що в майбутньому біткоїн може зіткнутися з величезним системним ризиком.

Палихапитія вважає, що ризики є наслідком кількох проблем, що впливають на сектор криптовалюти, проте головна з них – відсутність регулювання.

За словами мільярдера, біткоїн повинен мати загальний набір параметрів, щоб мати можливість відстежувати ризики, пов’язані з активом. Зацікавлені сторони повинні зосередитись на цьому аспекті, щоб захистити майбутнє криптовалюти.

Особисто він рекомендував класифікувати біткоін як цінний папір в основному через обсяг і розмір ринку. При цьому Палихапитія виступив за регулювання децентралізованих фінансів (DeFi), зазначивши, що модель із високими ставками створює високі ризики для роздрібних інвесторів та криптобірж.

Крім того, венчурний капіталіст тривожиться з приводу криптовалютної діяльності поза мережею, оскільки це може бути лазівкою для незаконної діяльності. Він вважає, що зловмисники можуть використовувати офчейн-активність для підвищення ціни токенів, завдаючи збитків інвесторам.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *