MicroStrategy підтримала пропозицію FASB про нові правила обліку цифрових активів


23.05.2023
MicroStrategy в черговий раз купила біткоїн, незважаючи на збиток у $1,5 мільярда

Найбільший інвестор біткоїна серед публічних компаній – постачальник аналітичного ПЗ MicroStrategy підтримав пропозицію Ради зі стандартів фінансового обліку (FASB), що дасть змогу криптовалютним компаніям використовувати під час обліку дані про справедливу вартість криптовалюти, що зберігається на їхніх балансах. Інформація про це з’явилася на сайті організації.

Відповідно до наявних правил бухгалтерського обліку, компанія повинна вказувати у звіті вартість криптовалюти на момент купівлі, а потім інформацію про зміну вартості активу. Нюанси схеми призводять до того, що документи не відображають реальну цінність монет.

“Справедлива вартість є більш корисною і збалансованою моделлю обліку для інвесторів, ніж поточна модель, за якої визнають тільки зменшення справедливої вартості, а подальше збільшення – ні. Нинішня модель відображає спотворену картину балансу криптоактивів і може ввести в оману інвесторів, які незнайомі зі стандартами бухобліку”, – заявили в MicroStrategy.

У випадку з MicroStrategy, правила бухгалтерського обліку занижують вартість BTC, які перебувають під контролем компанії, удвічі.

Рада зі стандартів фінансового обліку приймає пропозиції щодо оновлення стандартів бухгалтерського обліку США для криптовалютних компаній до 6 червня. MicroStrategy закликала всі зацікавлені у змінах компанії підтримати ініціативу FASB.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *