Месенджер WeChat почне блокувати облікові записи, які пов’язані з криптовалютами та NFT


21.06.2022
coinmag

Один з найпопулярніших китайських месенджерів WeChat почне блокувати облікові записи, пов’язані з криптовалютним сектором. Про це повідомляє китайский журналіст Koлін Bу.

Згідно з оновленням правил месенджера, загальнодоступні аккаунти на WeChat, які беруть участь у торгівлі криптовалютою та NFT, будуть обмежені або закриті.

Якщо докладніше, до цих облікових записів відносяться аккаунти, що здійснюють транзакції і обмін між віртуальною і фіатною валютою або між криптовалютами, ті, які надають інформацію про цифрові активи, посередницькі послуги з ціноутвореннь, а також все, що пов’язані з вторинною транзакцією цифрових коллекций».

Крім того, нові правила розповсюджуються на «облікові записи, які надають послуги або контент, пов’язані з другою транзакцією».

Якщо такі порушення будуть виявлені, WeChat «обяже обліковий запис, що порушує правила, виправити помилку протягом встановленого строку або обмежить деякі функції, ecли oнa нe будeт нaвceгдa зaблoкиpoвaнa в зaвиcимocти oт cepьёзнocти нapушeния».

>> Читайте також: Аналітик, який спрогнозував падіння біткоїну у 2022 році, випустив нове попередження для криптотрейдерів

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *