Аналітик, який спрогнозував падіння біткоїну у 2022 році, випустив нове попередження для криптотрейдерів


21.06.2022
Аналітик, який спрогнозував падіння біткоїну у 2022 році, випустив нове попередження для криптотрейдерів

Популярний криптостратег, який цього року вірно передбачив обвал цін на криптовалюти, оновив свій прогноз для біткоїну.

Криптотрейдер під псевдонімом Capo поділився прогнозом в Twitter. На його думку, на графіку біткоїна (BTC) спостерігається модель перевороту підтримки/опору, коли попередній мінімум підтримки стає наступним рівнем опору.

На думку тредера, інвестори постійно дурять себе, вважаючи, що короткочасне ралі означає, що BTC досяг дна циклу.

“Невеликий відскок без будь-яких бичачих ознак, а люди кричать про дно. Одна й та сама історія знову і знову”. – написав трейдер.

Джерело: Capo/Twitter

Потім трейдер попередив про “пастку від биків”, навівши графік, який підкреслює розбіжність між зростаючою ціною BTC та зниженням інтересу до відкритих маржинальних контрактів. Бичачі пастки заманюють інвесторів у впевненість, що почалося тривале ралі, тоді як насправді ціна незабаром може знову піти в мінус.

Продовжуючи свою гіпотезу про бичачу пастку Капо уточнив, що біткоїн зростає тільки тому, що інвестори ліквідують свої запаси альткоїнів і вкладають кошти в BTC, щоб зрештою продати їх за готівку.

Вчора аналітик заявив, що “$16 000 – це як сильний магніт” для ціни BTC. Сьогодні він надав оновлену інформацію, застерігаючи інвесторів не гнатися за нічним зростанням ціни.

На момент написання статті біткоїн значно відновився після тижневого мінімуму $17 760 і зараз торгується на рівні $20 220.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *