Мати співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина дала поради людям, які хочуть досягти успіху в криптоіндустрії

В інтерв’ю CoinDesk мати Бутерина Наталія Амелін висловила свою думку про крипторинок і про те, як найкраще досягти успіху в цій індустрії.

“Я б сказала, що вам потрібно мати багато наполегливості і багато терпіння. Якщо ви вклалися в криптовалюту як в інвестицію, вам дійсно потрібно вміти залишатися з нею. Я бачу помилку, яку роблять багато людей: Вони інвестують, а коли ринок повертає не в той бік, вони йдуть, часто на збиток. І вони більше не хочуть повертатися, тому що вони обпеклися. Це болісно. Я думаю, щоб досягти успіху в житті, потрібно вчитися. І потрібно залишатися на своєму місці і вперто рухатися вперед, незважаючи на пережите. Так що вам дійсно потрібно багато терпіння. І потрібно вміти визнавати, що зараз ведмежий ринок, але ми продовжуватимемо працювати. Ми продовжуватимемо фокусуватися, і ми доб’ємося свого”. – Амелін поділилася з CoinDesk.

На думку Амелін, люди не повинні боятися пробувати нові речі. Вона радить спробувати якомога більше речей та вважає, що коли люди стануть старшими, єдиним досвідом, який вони не мають згадувати – це досвід роботи в офісі за одним і тим самим столом протягом останніх 40 років.

Мати співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина дала поради людям, які хочуть досягти успіху в криптоіндустрії
Наталія Амелін та Віталік Бутерін

Вона також відзначила наполегливість та терпіння як дві якості, які є першорядними в успіху Віталіка Бутеріна, співзасновника Ethereum.

Коли її запитали, чи може криптовалюта змінити співпрацю людей, вона відповіла:

“Криптовалюта вже надає альтернативи. Традиційний фандрайзинг дуже відрізняється від того, що є у сфері криптовалют. Ще у 2017 році на ринку випускалося багато ICO (первинних пропозицій монет). Зараз ми збираємо гроші для спільнот на розподілених платформах. Криптовалюти демократизують доступ до грошей. Замість того, щоб отримувати їх з одного фонду, ви дійсно можете провести глобальний збір коштів, це спрощує спосіб, яким ви можете це зробити. Я думаю, що це також демократизує ринок праці. Зараз не обов’язково працювати у певній країні, щоб виконувати певний вид роботи у криптовалюті. Поки вони кваліфіковані для виконання цієї роботи, ніщо не заважає вам отримати роботу. Також вам не потрібно переказувати гроші через складну систему банківських рахунків. Ви можете зробити це досить швидко. Ви можете переводити їх з однієї країни до іншої без будь-яких проблем, що зручно для компаній“.

У липні 2017 року Амелін стала співзасновником Crypto Chicks, стартапа, який працює над розширенням прав та можливостей жінок у Web3. А в жовтні минулого року вона приєдналася до компанії Metis, яка розробляє платформу Ethereum другого рівня, що базується на оптимістичних роллапах. Мати Бутеріна працює там як керівник компанії Genesi DAC, яка є “децентралізованою автономною компанією”, що використовує фонд у 100 мільйонів доларів для допомоги проектам, які приєднуються до екосистеми Metis.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Аналітик назвав поточний ведмежий цикл найважливішим в історії криптовалют

Аналітик CoinDesk Девід Морріс під час виступу на конференції...

“Ліверпуль” оголосив про продовження співпраці з криптокомпанією Sorare

Футбольний клуб англійської Прем'єр-ліги ФК "Ліверпуль" оголосив про розширення...

У Сінгапурському банку DBS розширили спектор криптопослуг

Представники найбільшого банку Сінгапуру DBS заявили про те, що...

У Центральному банку Філіппін стейблкоїни назвали ключем до підвищення ефективності платежів

Використання в розрахунках стейблкоїнів зробить внутрішні та міжнародні платежі...

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину...

Японська Nomura Holdings відкриває новий крипто-підрозділ у Швейцарії

Японська фінансова холдингова компанія Nomura Holdings відкриває новий крипто-підрозділ...

Фінансовий експерт Макс Кайзер назвав Ethereum марною фінансовою пірамідою

Телеведучий і засновник компанії Heisenberg Capital Макс Кайзер, відомий...

Глава Pantera Capital: До 2027 року криптовалютами користуватимуться мільярди людей

Генеральний директор хедж-фонду Pantera Capital Ден Морхед в інтерв'ю...

Останні новини

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину невідомий криптовласник вивів понад $1,02 млрд у криптовалютах із біржі Huobi. Він здійснив кілька транзакцій...

Аналітик Bloomberg прогнозує зростання вартості біткоїна та ефіріума

Старший стратег із сировинних товарів Bloomberg Майк Макглоун в подкасті "The Wolf Of All Street" висловив неабиякий оптимізм щодо майбутнього кількох криптоактивів. Всупереч думці Ілона...

Компанія Samsung стала найактивнішим інвестором у криптовалютній індустрії — дослідження

Анлітична компанія Blockdata провела дослідження, у якому представила результати аналізу інвестицій великих компаній у криптовалютні та блокчейн-стартапи з вересня 2021 року по червень 2022...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here