Мати співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина дала поради людям, які хочуть досягти успіху в криптоіндустрії


04.07.2022
Мати співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина дала поради людям, які хочуть досягти успіху в криптоіндустрії

В інтерв’ю CoinDesk мати Бутерина Наталія Амелін висловила свою думку про крипторинок і про те, як найкраще досягти успіху в цій індустрії.

“Я б сказала, що вам потрібно мати багато наполегливості і багато терпіння. Якщо ви вклалися в криптовалюту як в інвестицію, вам дійсно потрібно вміти залишатися з нею. Я бачу помилку, яку роблять багато людей: Вони інвестують, а коли ринок повертає не в той бік, вони йдуть, часто на збиток. І вони більше не хочуть повертатися, тому що вони обпеклися. Це болісно. Я думаю, щоб досягти успіху в житті, потрібно вчитися. І потрібно залишатися на своєму місці і вперто рухатися вперед, незважаючи на пережите. Так що вам дійсно потрібно багато терпіння. І потрібно вміти визнавати, що зараз ведмежий ринок, але ми продовжуватимемо працювати. Ми продовжуватимемо фокусуватися, і ми доб’ємося свого”. – Амелін поділилася з CoinDesk.

На думку Амелін, люди не повинні боятися пробувати нові речі. Вона радить спробувати якомога більше речей та вважає, що коли люди стануть старшими, єдиним досвідом, який вони не мають згадувати – це досвід роботи в офісі за одним і тим самим столом протягом останніх 40 років.

Мати співзасновника Ethereum Віталіка Бутерина дала поради людям, які хочуть досягти успіху в криптоіндустрії
Наталія Амелін та Віталік Бутерін

Вона також відзначила наполегливість та терпіння як дві якості, які є першорядними в успіху Віталіка Бутеріна, співзасновника Ethereum.

Коли її запитали, чи може криптовалюта змінити співпрацю людей, вона відповіла:

“Криптовалюта вже надає альтернативи. Традиційний фандрайзинг дуже відрізняється від того, що є у сфері криптовалют. Ще у 2017 році на ринку випускалося багато ICO (первинних пропозицій монет). Зараз ми збираємо гроші для спільнот на розподілених платформах. Криптовалюти демократизують доступ до грошей. Замість того, щоб отримувати їх з одного фонду, ви дійсно можете провести глобальний збір коштів, це спрощує спосіб, яким ви можете це зробити. Я думаю, що це також демократизує ринок праці. Зараз не обов’язково працювати у певній країні, щоб виконувати певний вид роботи у криптовалюті. Поки вони кваліфіковані для виконання цієї роботи, ніщо не заважає вам отримати роботу. Також вам не потрібно переказувати гроші через складну систему банківських рахунків. Ви можете зробити це досить швидко. Ви можете переводити їх з однієї країни до іншої без будь-яких проблем, що зручно для компаній“.

У липні 2017 року Амелін стала співзасновником Crypto Chicks, стартапа, який працює над розширенням прав та можливостей жінок у Web3. А в жовтні минулого року вона приєдналася до компанії Metis, яка розробляє платформу Ethereum другого рівня, що базується на оптимістичних роллапах. Мати Бутеріна працює там як керівник компанії Genesi DAC, яка є “децентралізованою автономною компанією”, що використовує фонд у 100 мільйонів доларів для допомоги проектам, які приєднуються до екосистеми Metis.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *