Mastercard спільно з криптобіржею Bit2Me запускають дебетову картку з кешбеком у криптовалюті


13.02.2023
nft_Mastercard

Найбільша іспанська біржа криптовалют Bit2Me у партнерстві з Mastercard представили нову дебетову картку з криптокешбеком.

Повідомляється, що нова картка розроблена на технології, вже використовуваній в існуючій криптокартці Bit2Me, але цього разу власники карток мають право на кешбек до 9% у криптовалюті за всі покупки, здійснені за допомогою картки в Інтернеті або в магазині.

“Мета запуску карти полягає в тому, щоб користувач з будь-якої точки світу мав легкий доступ до безмежного світу фінансових послуг Web3 одним натисканням кнопки”. – йдеться у прес-релізі.

Картка і гаманець підтримують вісім криптовалют: BTC, ETH, ADA, XRP, SOL і DOT, а також стейблкоїн Tether (USDT).

Повідомляється, що компанія планує додати додаткові валюти протягом року. Bit2Me доступний користувачам у 69 країнах світу. Однак користувачі з Європейської економічної зони (ЄЕЗ) мають право подати заявку тільки на віртуальну версію картки.

Тим часом Mastercard також активно почав пропонувати нові послуги та можливості для користувачів і клієнтів у секторі Web3. За останній рік компанія обрала щонайменше сім блокчейн- і крипто-стартапів для участі у своїй програмі акселератора фінансових технологій.

Компанія також уклала партнерську угоду з Polygon (MATIC) для запуску програми акселератора музикантів Web3, орієнтованої на перетин музичної індустрії та нових технологій.
31 січня Mastercard оголосила про нові зусилля з Binance щодо запуску другої передплаченої криптовалютної картки в Латинській Америці.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *