Mastercard подала заявки на реєстрацію товарних знаків для криптовалютних рішень


20.06.2023
nft_Mastercard

Міжнародна платіжна компанія Mastercard подала заявки на реєстрацію товарних знаків для нових криптовалютних рішень. Про це у Твіттер повідомив адвокат із товарних знаків Майк Кондудіс.

Згідно твіту, заявки Mastercard пов’язані з розробкою програмного забезпечення та інструментів взаємодії постачальників послуг віртуальних активів для блокчейн і криптотранзакцій.

У грудні 2022 року фінансовий застосунок Hi з підтримкою компанії Polygon запустив платформу для персоналізації дебетових карток Mastercard, яка дає змогу власникам створювати невзаємозамінні токени (NFT) з власних зображень і використовувати їх для налаштування зовнішнього вигляду картки. Покупки за допомогою таких карт можуть бути оплачені криптовалютою або фіатними грошима.

Раніше Mastercard уклала стратегічне партнерство з криптобіржею BitOasis для запуску платіжної криптокарти на Близькому Сході та в Північній Африці. Крім того, компанія виділила п’ять основних напрямків для роботи з цифровими активами.

Минулого року глава Mastercard Майкл Мібах також повідомив про співпрацю з біржею Binance, у рамках якої понад 90 млн магазинів по всьому світу зможуть приймати криптовалюту як оплату.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *