Mastercard і Visa вирішили відкласти запуск своїх крипто-послуг на тлі спаду ринку


28.02.2023
Visa і Mastercard розроблять технологію криптотранзакцій 

Платіжні цифрові гіганти Visa та Mastercard призупинили запуск криптовалютних послуг принаймні до покращення ринкових умов. Гіганти цифрових платежів також чекають на послаблення регуляторного контролю над крипторинком, перш ніж приступити до запуску своїх послуг. Про це повідомляє Reuters з посиланням на неназвані джерела.

Представник Visa заявив, що нещодавній крах відомих компаній у криптовалютному секторі є нагадуванням про те, що попереду ще довгий шлях, перш ніж криптовалюта стане основним інструментом для платежів та фінансових послуг. Однак це не змінює криптостратегію і спрямованість компанії, додав прес-секретар Visa.

Представник Mastercard заявив, що вони і надалі зосереджуватимуться на базовій технології криптовалют – блокчейні і використовуватимуть її для вирішення поточних проблем у фінансовому секторі та побудови більш ефективних систем. Минулого року Mastercard оголосила про партнерство з крипто-кредитором Nexo з метою запуску першої в світі “крипто-підкріпленої” платіжної картки.

Американська компанія American Express, що випускає платіжні картки, також оголосила у 2021 році про використання криптовалюти як можливого варіанту для виплати балів лояльності в майбутньому. Однак зараз компанія не розглядає криптовалюту як один зі своїх пріоритетів. Оскільки ринок криптовалют стрімко падає через крах великих компаній.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *