Маркетмейкер Wintermute втратив $160 млн внаслідок хакерської атаки


20.09.2022
Хакер повернув половину від $3,8 млн, які він украв у NFT-кредитора XCarnival

Криптовалютний маркетмейкер Wintermute втратив $160 млн в результаті хакерської атаки, пов’язаної з операціями децентралізованого фінансування (DeFi) платформи. Про це у своєму Твіттері повідомив засновник і генеральний директор компанії Євген Гаєвий.

За словами генерального директора Wintermute, компанія залишається платоспроможною, маючи “вдвічі більше” $160 млн власного капіталу.

Гаєвий додав, що команда Wintermute надіється, що цей злом — робота “білого хакера” і попросив хакера вийти на зв’язок. Гаманець хакера був відстежений он-лайн слідчим ZachXBT, в даний час на ньому знаходиться близько $9 млн в криптовалюті Ethereum (ETH) і $38 млн в інших токенах erc-20.

Wintermute – одна з низки криптовалютних компаній, які постраждали від хакерських атак протягом останніх кількох місяців. У серпні з криптомосту Nomad було виведено майже $200 млн незадовго до того, як у Curve Finance, що використовує протокол DeFi, було викрадено $570 000. Фірма Certik, що займається безпекою блокчейну, підрахувала, що в минулому році через хакерські атаки на DeFi було втрачено понад $1,3 млрд.

Минулого тижня Wintermute була призначена офіційним DeFi маркет-мейкером мережі Tron.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *