Маловідомий альткоїн різко виріс у ціні після лістингу на Coinbase


08.02.2023
Маловідомий альткоїн різко виріс у ціні після лістингу на Coinbase

Американська криптовалютна біржа Coinbase несподівано додала в літстинг токен AXL, блокчейн платформи Axelar, що викликало зростання вартості активу.

Coinbase анонсувала лістинг токену Axelar у понеділок, а у вівторок додала його на платформу. На фоні цієї новини курс AXL різко підскочив з $0.59 до $0.80, збільшившись на 35% за декілька годин.

Axelar – це проєкт, створений з використанням Cosmos SDK (комплект для розробки програмного забезпечення), і спрямований на забезпечення міжланцюгового зв’язку між численними іншими блокчейнами. Його функції включають у себе передачу токенів між ланцюжками, виклик смарт-контрактів або надсилання довільних повідомлень з одного ланцюжка в інший.

Розробники можуть використовувати Axelar для створення децентралізованих додатків (dApps), які дають змогу користувачам взаємодіяти з активами або додатками в декількох ланцюжках на одній платформі.

Наразі Axelar підключається до мереж Ethereum (ETH), Cosmos (ATOM), Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC), BNB Chain (BNB), Osmosis (OSMO), Fantom (FTM), Moonbeam (GLMR), Juno (JUNO), Injective (INJ), Secret Network (SCRT) і Kujira (KUJI).

На момент написання новини AXL торгується на рівні $0,9172, піднявшись за останню добу на 31,65%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *