Маловідомий альткоїн злетів у ціні на 250% після лістингу на криптобіржі Coinbase


04.11.2022
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Ціна криптовалюти на базі Solana (SOL) стрімко зростає після того, як її підтримала американська біржа цифрових активів Coinbase.

Coinbase заявила, що її клієнти тепер можуть торгувати альткоїнами Marinade (MNDE) і Marinade Staked SOL (mSOL).

Обидва активи котируються під маркуванням експериментального активу, яке біржа присвоює більш ризикованим криптовалютам з низьким обсягом торгів.

“Marinade (MNDE) і Marinade Staked SOL (MSOL) тепер доступні на coinbase.com і в додатках Coinbase для iOS і Android з позначкою “Експериментальний”. Клієнти Coinbase можуть увійти в систему, щоб купувати, продавати, конвертувати, відправляти, отримувати або зберігати ці активи”. – йдеться в оголошені біржі.

MNDE, токен управління протоколом Marinade Finance, який допомагає підтримувати децентралізацію в екосистемі Solana, виріс на 254% за останні 24 години. На момент написання статті криптоактив торгується за $0,2547.

Токен mSOL, який виплачується тим, хто вкладає свої токени в протокол Marinade, і може бути використаний для децентралізованих фінансів (DeFi), виріс на 2,21% за останні 24 години. В даний час токен коштує $34,72.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *