Малайзійський регулятор звинуватив криптобіржу Huobi в незаконній діяльності


22.05.2023
Криптобіржа Huobi проведе делістинг 7 анонімних крипт

Комісія з цінних паперів Малайзії (SC) звинуватила Huobi Global і її генерального директора Леона Лі у відсутності реєстрації та незаконній діяльності. Про це пише Coindesk.

Регулятор вимагає від Huobi відключити свої сервіси для місцевих користувачів і припинити роботу в країні. SC також наказав Huobi Global припинити рекламувати свої послуги для місцевих інвесторів.

У Комісії з цінних паперів Малайзії (SC) висловили побоювання з приводу невідповідності криптовалютної біржі Huobi Global місцевим нормативним вимогам. SC вважає, що це порушує інтереси інвесторів. Робота без реєстрації в SC вважається порушенням Закону про ринки капіталу та послуги від 2007 року.

SC закликала малайзійських інвесторів, які торгують на Huobi Global, негайно припинити торгівлю на цій платформі, вивести всі кошти і видалити облікові записи. SC рекомендує трейдерам використовувати тільки зареєстровані платформи, які відповідають законам про цінні папери Малайзії. Відомство попередило про серйозні ризики шахрайства і втрати коштів при роботі з незареєстрованими або неліцензованими платформами.

Минулого року Міністерство зв’язку та мультимедіа Малайзії (KKMM) запропонувало легалізувати деякі варіанти використання криптоактивів. Однак заступник міністра фінансів Малайзії Ямані Хафез Муса заявив, що цифрові активи не підходять для платежів, розрахунків і збереження заощаджень.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *