Майкл Сейлор: поступово біткоїн витіснить золото


14.08.2022

Майкл Сейлор, колишній генеральний директор MicroStrategy, в інтерв’ю Stansberry Research заявив, що біткоїн перевершить золото за різними показниками, таким як засіб заощадження, і в кінцевому підсумку замінить дорогоцінний метал.

При цьому Сейлор визнав, що конкуренція біткоїну із золотом характеризуватиметься зльотами та падіннями. На його думку, на відміну від золота, у BTC більше шансів бути прийнятим як валюта великою кількістю юрисдикцій.

“Критики та аналітики не розуміють криптоекономіки, не розуміють біткоїн і ненавидять волатильність… Біткоїн згодом поступово демонетизуватиме золото…”. — сказав Сейлор.

Щодо побоювань з приводу волатильності біткоїну, Сейлор зауважив, що довгостроковим інвесторам не слід турбуватися, оскільки коливання ціни є частиною шляху активу. Він вважає, що біткоїн волатильний через те, що інвестори хочуть заробити гроші в короткостроковій перспективі.

У цьому сенсі в основі інвестиційного плану MicroStagey у біткоїнах лежала довгострокова стратегія, саме тому його не хвилюють цінові спади.

Сейлор припустив, що недавнє зростання криптовалютного ринку вказує на те, що біткоїн досяг дна. Варто зазначити, що після важкого першого півріччя біткоїн поряд з ефіром (ETH) очолив ринок криптовалют у короткостроковому ралі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *