Луана Пінейро стала першою спортсменкою в UFC, яка отримуватиме зарплату в біткоїні


20.07.2022
Луана Пінейро стала першою спортсменкою в UFC, яка отримуватиме зарплату в біткоїні

Спортсменка Луана Пінейро, яка посідає 15-е місце в рейтингу ліги змішаних єдиноборств UFC у легкій вазі, уклала партнерську угоду з платіжною системою Bitwage. Угода дозволить їй отримувати зарплату в биткоінах. Пінейро приєдналася до свого бойфренда Матеуса Ніколау, який також є бійцем UFC і почав співпрацювати з Bitwage у березні цього року.

Пінейро про біткоін. Спортсменка пояснила вибір BTC як гонорар особистим досвідом:

«Я не думаю, що у мене виникнуть проблеми із падінням чи зростанням курсу біткоїну. Якби він не був настільки волатильним, він би не ріс. Подумайте про те, що в середньому людині потрібно 10-15 років, щоб отримати чорний пояс з джиу-джитсу. Не забувайте, що я з Бразилії, тому дещо знаю про інфляцію та її наслідки».

Bitwage — це каліфорнійський стартап із розрахунку заробітної плати, виставлення рахунків та виплати допомоги у біткоїнах. Платформа вийшла на ринок у 2017 році. Послуги компанії дозволяють приватним особам отримувати зарплату в криптовалюті, а компаніям використовувати інструменти оплати праці працівників у цифрових активах.

У квітні в UFC оголосили, що почнуть виплачувати бійцям бонуси в BTC. Вони нараховуватимуться трьом найкращим спортсменам на кожній події UFC за результатами голосування вболівальників.

У червні блокчейн-проект VeChain уклав угоду про партнерство з UFC. Його логотипи та брендинг будуть інтегровані у різні онлайн-трансляції та спортивні заходи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *