“Ліверпуль” оголосив про продовження співпраці з криптокомпанією Sorare


4:52 PM, 23 Вересня 2022
Liverpool sorare

Футбольний клуб англійської Прем’єр-ліги ФК “Ліверпуль” оголосив про розширення свого партнерства з французьким блокчейн-стартапом Sorare, незважаючи на те, що стосовно компанії ведеться розслідування у Великобританії. Паризький стартап відомий своєю спортивною грою, де користувачі можуть купувати NFT-токени із зображеннями гравців футбольного клубу.

Згідно з офіційними даними, FC Liverpool співпрацюватиме з Sorare для створення мультимедійного контенту для своїх фанатів.

Компанія Sorare, яка 2021 року змогла залучити фінансування $680 млн, наразі перебуває під слідством британської Комісії з азартних ігор. Стартап підозрюють у несанкціонованій гральній діяльності.

Представники компанії повідомили, що Sorare не надає своїм клієнтам жодних різновидів азартних ігор, що неодноразово підтверджувалося юридичними висновками.

Раніше компанія Sorare анонсувала партнерську угоду з NBA. На цьому тлі буде реалізовано повноцінну платформу для віртуальної гри з використанням NFT. Проєкт буде запущено восени 2022 року, він отримає назву Sorare:NBA.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!