Лістинг криптовалют на Binance призводить до їх подорожчання в середньому на 41% — дослідження


09.01.2023
Binance проведе делістинг чотирьох альткоїнів

Аналітик Ren & Heinrich провів дослідження щодо впливу лістингу токенів на біржі Binance на подальшу їх вартість.

Згідно з висновками фахівця, у перший день після лістингу вартість активів зростає в середньому на 41%, але через 22 дні курс починає знижуватися.

У своєму дослідженні аналітик вивчив 26 монет, розміщених на Binance протягом останніх півтора року. Середнє зростання цін на всі активи в перший день лістингу становило 41%. До третього дня середній приріст ціни перебував на рівні 24%. Протягом 22 днів активи демонстрували позитивну динаміку, після чого йшли в мінус від стартової ціни.

Ren & Heinrich дійшов висновку, що здебільшого лістинг на Binance позитивно впливає на ціну криптовалют, а найсильніше зростання активи демонструють у перший день. Надалі курс залежить від перспектив і діяльності самого проекту. При цьому токени, додані в лістинг під час бичачого ринку, мали кращі показники, ніж токени, розміщені на поточному ведмежому ринку, додав аналітик.

У грудні 2022 року курс токена MAGIC зріс на 75% після оголошення про лістинг на Binance. У жовтні ціна токена Osmosis (OSMO) після лістингу в інноваційній зоні Binance підскочила на 24%. Цього ж місяця ціна токена блокчейн-платформи Aptos (APT) відразу після відкриття торгів на Binance зросла на 10 000%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *