Linux запустила фонд для підтримки розробки криптовалютних гаманців з відкритим вихідним кодом


13.09.2022
Linux запустила фонд для підтримки розробки криптовалютних гаманців з відкритим вихідним кодом

Linux Foundation, некомерційна організація, що займається просуванням інновацій через відкритий код, оголосила про намір заснувати OpenWallet Foundation.

Повідомляється, що головною місією фонду є розробка безпечного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке будь-хто зможе використовувати для створення інтероперабельних цифрових гаманців.

Відомо, що фонд фінансується за підтримки компаній Accenture, Okta, Ping Identity, CVS Health та OpenID Foundation.

“Ми переконані, що цифрові гаманці відіграватимуть вирішальну роль у цифровому суспільстві. Відкрите програмне забезпечення – це ключ до інтероперабельності та безпеки. Ми раді прийняти у себе OpenWallet Foundation і з нетерпінням чекаємо на його розвиток”. — сказав виконавчий директор Linux Foundation Джим Землін.

Цифрові гаманці – це програмні сервіси, які пропонують клієнтам інструмент, за допомогою якого вони можуть здійснювати щоденні транзакції. Деякі з найпопулярніших нинішніх ітерацій включають Apple Wallet, PayPal і Venmo. А в криптовалюті такі гаманці, як MetaMask і Coinbase Wallet, дозволяють користувачам отримувати доступ до децентралізованих фінансових додатків, відображати NFT або здійснювати обмін токенів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *