Lacoste подала заявки на патенти, пов’язані з NFT та метавсесвітом


23.02.2023
Lacoste

Французька компанія з виробництва одягу подала в Бюро з патентів і товарних знаків США (USPTO) 17 лютого заявки на реєстрацію товарних знаків, пов’язаних із криптовалютами, невзаємозамінними токенами (NFT) і метавсесвітами. Про це у Twitter повідомив ліцензований адвокат із товарних знаків Майк Кондудіс.

Заявки стосуються колекції Champs-Elysees, запущеної в липні 2022 року. Ця лінійка одягу та аксесуарів позиціонується як сумісна із сектором цифрових активів.

Крім того, Lacoste планує надавати рекламні послуги в метавсесвітах і запустити біржові сервіси для купівлі та продажу NFT у блокчейні.

За словами Кондудіса, у 2022 році було подано 5850 заявок на реєстрацію товарних знаків для NFT і супутніх послуг і ще 7746 – схвалено.

У жовтні минулого року Кондудіс повідомив, що Visa подала заявку на реєстрацію товарних знаків криптогаманця, NFT-проєкту і ПЗ для аудиту цифрових активів. У листопаді холдинг JPMorgan зареєстрував торгову марку криптогаманця “J.P. MORGAN WALLET”. Продукт охоплює обробку криптоплатежів, віртуальні розрахункові рахунки та інші фінансові послуги.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *