Курс біткоїну зріс на 21% у липні, демонструючи найкращий торговий місяць з минулого року


01.08.2022
Курс біткоїну зріс на 21% у липні, демонструючи найкращий торговий місяць з минулого року

Біткоїн, лідер ринку криптовалют із ринкової капіталізації, виріс на 21,4% за останні 30 днів і продемонстрував свій найкращий місяць з минулого року.

За даними CoinMarketCap, цифровий актив на момент написання торгувався на рівні $23 334. За останні 7 днів актив зріс майже на 1,7%. Але що ще важливіше, 30-денне зростання біткоїну – є найбільшим сплеском ціни з жовтня 2021 року.

Це можна розглядати як бичачий сигнал, так як біткоїн і решта крипторинка сильно постраждали від зростання інфляції і потенційної світової рецесії, що наступає. Оскільки ФРС підвищила відсоткові ставки, інвестори переходять у “ризикові” активи. Це включає акції США, а також біткоін (та інші цифрові монети і токени), які є волатильними.

Біткоїн – не єдиний цифровий актив, у якого вийшов гарний місяць: Ethereum торгується $1745 за монету. За останні 30 днів ціна активу збільшилась на 55%. Як вважають аналітики, зростання ЕТН пов’язане з довгоочікуваним оновленням, що швидко розвивається, другою за величиною криптовалюти, відомою як “злиття”. Очікується, що до вересня Ethereum перейде на більш енергоефективний механізм консенсусу, що називається доказом частки (PoS).

Позитивний настрій може царювати недовго як для ринку Bitcoin, так і для Ethereum: якщо інфляція у США залишиться високою, а цифрові активи продовжать повторювати напрям ринку акцій, ведмежий ринок може нашкодити багатьом інвесторам.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *