Криптовалютні сервіси постраждали від хакерських атак на $1,9 млрд у 2022 році – дослідження


17.08.2022
Криптовалютні сервіси постраждали від хакерських атак на $1,9 млрд у 2022 році - дослідження

З початку року хакери викрали з різних криптовалютних проектів активи на $1.9 млрд. За перші 7 місяців 2021 року показник становив $1.2 млрд. Про це йдеться у дослідницькому звіті аналітичної платформи Chainalysis.

Аналітики наголошують, що хакери продовжують атакувати різні криптопротоколи. Наприклад, за перший тиждень серпня зловмисникам вдалося вивести $190 млн із міжмережевого мосту Nomad та вкрасти активи на $5 млн із кількох гаманців у мережі Solana.

За даними експертів, хакери значно збільшили увагу до проектів децентралізованих фінансів (DeFi), причому цей тренд з’явився ще минулого року. Децентралізовані проекти більш вразливі для зломщиків, оскільки їхня кодова база знаходиться у відкритому доступі, що полегшує пошук і використання помилок і вразливостей. Крім того, розробники проектів DeFi часто поспішають запустити свій проект і нехтують рекомендаціями щодо безпеки.

Цікаво, що із зазначеної суми, як вважають аналітики Chainalysis, активи на суму близько $1 млрд отримали північнокорейські хакери, зокрема група Lazarus. І навряд чи кількість зломів зменшуватиметься принаймні найближчим часом.

«Єдиний спосіб зупинити цей тренд – це усієї індустрії збільшити захист своїх проектів, а також навчати користувачів тому, як шукати безпечні протоколи. Правоохоронним органам, у свою чергу, потрібно й надалі покращувати свої можливості щодо конфіскації вкрадених криптовалют, щоб зробити зломи марними», – наголошується у статті у блозі компанії.

Раніше компанія Elliptic повідомила, що хакери часто користуються міжмережевим мостом RenBridge для відмивання грошей. З 2020 року через міст RenBridge було відмито активів на $540 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *