Криптобіржа Kraken стала спонсором команды Формули-1 Williams Racing


29.03.2023
Formula one nft

Американська криптовалютна біржа Kraken оголосила про співпрацю з командою Williams Racing F1 у рамках нового спонсорства. Біржа стала першою великою криптокомпанією, яка уклала цього року спонсорську угоду в перегонах Формули-1.

“Сьогодні ми раді оголосити Kraken офіційним партнером Williams Racing! Разом ми прискорюємо криптографічну революцію в мережі та за її межами”, – оголосив Kraken у твіттері.

У рамках спонсорської угоди на гоночних автомобілях команди Willams буде розміщена реклама Kraken. Крім цього, на деяких змаганнях на задньому крилі автомобілів Willams також будуть представлені цифрові колекційні зображення, що належать клієнтам KrakenNFT.

Наприкінці минулого року деякі команди Формули-1 розірвали партнерські угоди з криптокомпаніями через посилення регулювання крипторинку. Наприклад, у середині листопада команда Mercedes F1 призупинила партнерську угоду на суму близько 27 мільйонів доларів зі збанкрутілою біржею FTX.

У січні Ferrari раптово розірвала довгострокову угоду зі швейцарською блокчейн-організацією Velas. Alfa Romeo відмовилася від свого спонсора Vauld через проблеми з криптовалютним кредитором минулого року.

У вересні Сінгапур призупинив рекламу криптовалют на трасі, але дозволив їй залишатися на автомобілях. Інші країни, включно з Францією, торік також ввели обмеження на рекламу криптовалют на трасі, змусивши деякі команди зняти їх.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *