Криптобіржу Coinbase звинуватили у слабкій системі безпеки


24.08.2022
Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США

Американська криптовютна торгова платформа Coinbase зіткнулася з черговим колективним позовом від клієнтів в США. Цього разу платформу звинуватили у слабкій системі безпеки.

Згідно документу позову, біржа не змогла належним чином захистити облікові записи клієнтів, що зробило їх уразливими для несанкціонованого доступу. Це завдало користувачам фінансових збитків і призвело до блокування їх облікових записів назавжди, або тривалий час.

Відомо, що у колективному позові проти біржі беруть участь близько 100 осіб. У документі згадується інцидент 2019 року, коли Coinbase знадобилося більше шести місяців, щоб відновити доступ користувача до його облікового запису.

Крім того, у позові стверджується, що деякі активи, розміщені на біржі, підпадають під визначення цінних паперів, надане Комісією з цінних паперів та бірж (SEC), але вони не пройшли реєстрацію.

На початку весни на криптобіржу вже подавали до суду з аналогічними звинуваченнями. Тоді троє інвесторів стверджували, що 79 токенів на платформі є цінними паперами, і їхній продаж має бути визнаний незаконним. У липні SEC розпочала своє розслідування щодо того, чи пропонувала біржа громадянам США цифрові активи, які є цінними паперами, без належної реєстрації. Також під нагляд регулятора потрапила стекінгова програма Coinbase

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *