Криптобіржа Huobi проведе делістинг 7 анонімних криптовалют


13.09.2022
Криптобіржа Huobi проведе делістинг 7 анонімних крипт

Криптовалютна торгова платформа Huobi повідомила, що 19 вересня виключить з лістингу сім криптовалют конфіденційності: Dash (DASH), Decred (DCR), Firo (FIRO), Monero (XMR), Verge (XVG), Zcash (ZEC) і Horizen (ZEN).

Повідомляється, що біржа “суворо дотримується відповідності політиці кожної країни і регіону”, і цей крок “відповідає останнім фінансовим правилам”. Платформа вже зупинила більшу частину торгів для цих активів, функція виведення для них продовжує працювати.

Регулюючі органи різних країн вважають, що конфіденційні криптовалюти можуть використовуватися для ухилення від сплати податків і здійснення незаконної діяльності, тому посилюють вимоги для бірж. Кілька місяців тому низка південнокорейських майданчиків для торгівлі криптовалютами виключила з лістингу LTC. Причина в новій функції MimbleWimble (MWEB), що приховує інформацію про транзакції LTC.

Минулого року майданчик Kraken був змушений припинити торгівлю криптовалютою Monero для трейдерів із Великої Британії, щоб дотриматися вимог британських регуляторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *