Криптобіржа FTX викупила на аукціоні збанкрутілу Voyager Digital за $1,42 млрд


27.09.2022
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Криптобіржа FTX викупила активи збанкрутілого криптоброкера Voyager Digital за $1,42 млрд після перемоги в аукціоні. Про це повідомляє Reuters.

Згідно із заявою Voyager, ця сума включає в себе справедливу ринкову вартість усіх криптовалют на рахунках компанії в розмірі $1,31 млрд, а також додаткову винагороду – $111 млн.

Також повідомляється, що брокер зберіг за собою право на претензії до криптовалютного хедж-фонду Three Arrows Capital, який також проходить через процедуру банкрутства. Вони залишаться у складі конкурсної маси, і все отримане відшкодування команда Voyager розподілить між кредиторами.

Нагадаємо, що на початку липня компанія Voyager оголосила про тимчасове припинення всіх операцій, а через кілька днів подала заяву про банкрутство. На той момент його зобов’язання оцінювалися в діапазоні від 1 до 10 млрд доларів, а кількість кредиторів перевищила 100 000.

У липні юристи Voyager розкритикували пропозицію FTX і компанії Alameda Ventures про викуп цифрових активів і позик платформи. Пропозицію назвали невигідною, зазначивши, що вона могла завдати шкоди клієнтам, поставити під загрозу інші потенційні угоди і порушити сам процес торгів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *