Криптоаналітик назвав перспективні альткоїни вересня


06.09.2022
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Криптоаналітик та трейдер Міхаель ван де Поппе розповів у своєму Твіттері про альткоїни, для яких вересень стане вдалим місяцем.

Експерт вважає, що майбутнє оновлення в мережі Cardano може стати каталізатором для зростання ціни нативного токена ADA. За його словами, актив має відмінний ретест підтримки. Аналітик допускає зростання токена до позначок $0,55 та $0,75.

На момент публікації ADA торгується по $0,49, втративши в ціні 0,80% за добу, згідно з Coinmarketcap.

В наступному твіті трейдер написав про токен LTC однорангової платіжної мережі Litecoin. На його думку, на токен чекає невеликий відкат перед тим, як альткоїн потенційно почне 35% зростання.

«Актив піднявся вище 50-денної ковзної середньої. Якщо він зможе утриматися вище за $59, то $80 може стати наступним рівнем». – написав Міхаель ван де Поппе.

LTC торгується за $60,23, втративши в ціні 0,24% за добу.

Міхаель ван де Поппе також зробив прогноз щодо нативного токена EOS протоколу смарт-контрактів EOS. На думку аналітика, існує ймовірність того, що актив повернеться до підтримки на рівні $1,35, перш ніж зможе перейти до стадії зростання рівня $2.

EOS торгується за $1,53, втративши в ціні 3,27% за добу.

Наприкінці серпня Міхаель ван де Поппе опублікував твіт, у якому попередив про падіння криптовалютного ринку перед початком його зростання. За словами аналітика, можливе повторне тестування 200-тижневої ковзної середньої (MA), як це було під час криптозими-2018.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *