Крупний бразильський банк Banco do Brasil дозволив клієнтам платити податки в криптовалютах


13.02.2023
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Один із найстаріших банків Бразилії запропонував платникам податків новий і зручний спосіб оплати своїх внесків за допомогою криптовалют.

Згідно із заявою, опублікованою Banco do Brasil (BB), тепер бразильські платники податків “можуть” оплачувати рахунки криптовалютою. Повідомляється, що банку допомогла реалізувати цю ініціативу криптофірма Bitfy. Вона виступає як “партнер зі збору платежів”.

Повідомляється, що криптокористувачі проходитимуть простий процес, у якому відображатимуться податкові дані разом із кількістю реалів, офіційної валюти Бразилії, які мають бути конвертовані в обрану криптовалюту для оплати рахунку.

Платники податків отримають доступ до свого податкового рахунку шляхом сканування штрих-коду, аналогічно тому, як вони оплачують “boleto”, що означає квиток, популярний спосіб оплати в Бразилії.

Цей крок було зроблено після того, як бразильське місто Ріо-де-Жанейро почало приймати криптовалюти як оплату податків у жовтні 2022 року.

У грудні 2022 року Бразилія ухвалила нормативну базу, яка легалізує використання криптовалют як спосіб оплати всередині країни.

У квітні 2021 року BB став першим державним банком у Бразилії, який запропонував своїм клієнтам доступ до криптовалютного біржового фонду (ETF).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *