Крупні брокери Південної Кореї заявили про готовність запустити власні криптобіржі


23.08.2022
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

Семеро крупних фінансових компаній подали на попереднє схвалення регуляторами Південної Кореї заявку про створення криптобірж. Про це повідомляє місцеве видання NewsPim.

Samsung Securities і Mirae Asset Securities входять до семи фірм, повідомляє видання з посиланням на анонімні галузеві джерела. Mirae створила дочірню компанію під своєю філією Mirae Consulting, яка почала наймати технічний персонал для листингу різних криптовалют та токенів NFT, у той час як Samsung вивчає вихід на ринок security-токенів. Як повідомляє видання, наприкінці минулого року Samsung не спромоглася знайти співробітників для створення криптовалютної торгової платформи.

Входження традиційних фінансових компаній на ринок криптоактивів стало можливим після того, як нова адміністрація президента анонсувала держпідтримку та адаптацію національного бізнесу до умов цифрової галузі. Комісія з фінансових послуг (FSC) заявила про готовність сприяти ухваленню «Закону про ділові права на віртуальну валюту (криптовалюту)». FSC планує переглянути чинні закони та розробити новий закон про структуру цифрових активів, який дозволить керувати ними в рамках правил держрегулювання.

Той факт, що великі традиційні фірми прагнуть увійти до криптовалюти, відповідає ослабленню Юном правил, йдеться у звіті NewsPim. За колишнього президента Мун Чже Ін південнокорейська влада намагалася регулювати зростаючий криптосектор, вимагаючи, щоб біржі реєструвалися.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *