Кросчейн-мост Horizon постраждав від хакерської атаки на суму майже $100 млн


24.06.2022
Кросчейн-мост Horizon постраждав від хакерської атаки на суму майже $100 млн

Команда, що стоїть за блокчейн-мережею Harmony, оголосила, що Horizon, її кроссчейн-мост до Ethereum, зазнав крадіжки на суму майже $100 млн в ETH.

Крадіжка сталася в четвер вранці, згідно з твітом, опублікованим командою Harmony. Адреса, вказана у треді, містить 85 837 251 ETH на суму близько $98 млн на момент публікації.

«Ми почали працювати з владою та судово-медичними експертами, щоб встановити винного та повернути вкрадені кошти», — йдеться у повідомленні команди Harmony.

«Ми також повідомили біржі та зупинили протокол Horizon, щоб запобігти подальшим транзакціям. Команда докладає всіх зусиль, розслідування триває. Ми триматимемо всіх в курсі в міру подальшого розслідування та отримання додаткової інформації», – додали розробники Harmony.

Розробники Harmony також заявили, що їхній биткоин-мост не постраждав, заявивши, що відповідні активи, які «перебувають у децентралізованих сховищах, наразі у безпеці».

Кросчейнові мости вже не раз зазнавали атак. Раніше цього року постраждав від експлоїту міст, що сполучає сайдчейн Axie Infinity Ronin із мережею Ethereum, що призвело до втрати понад 600 мільйонів доларів у криптовалюті. Міст Horizon – чергове потерпіле з’єднання між окремим блокчейном та Ethereum.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *