Хакер викрав з DeFi-платформи Audius $6 млн


24.07.2022
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Невідомий зміг змінити конфігурацію смарт-контракту з управління Audius, а потім створив шкідливий запит на виведення $6 млн у токенах.

Децентралізований сервіс потокової аудіопередачі Audius став жертвою атаки хакерів. Про це у твіттері повідомили представники дослідницького проекту CertiK.

Згідно з твітом, невідомий зміг змінити зміни смарт-контракту з управління Audius, а потім зробив пропозицію на виведення 18,5 млн токенів AUDIO.

Невідомий змінив в смарт-контракті Audius дані про час голосування на пропозицію, а також затримку на виконання результату голосування. В підсумку зловмиснику вдалось виставити на продаж вкрадену криптовалюту, проте через прослизання ціни токена, хакер зміг продати криптовалюту вартістю $6 млн лише за $1,1 млн в Ethereum (ETH).

Відповідно до історії переказів адреси зловмисника, отримана від продажу криптовалюта була відмита у розмірі 100 ETH на транзакцію через міксер Tornado Cash. На фоні новини про злом ціна AUDIO у торговій парі AUDIO/USD обвалилися більш ніж на 8% до $0,34. Ринкова капіталізація токена знизилася до $247,1 млн.

Представники Audius підтвердили злом. Розробники проекту стверджують, що функціонал смарт-контракту відновлено після детального вивчення.

На момент розгляду розробники зупинили перекази AUDIO. Про деталі інциденту розробники пообіцяли пізніше поділиться з тримачами токенів. Чи компенсуватимуть в Audius інвесторам збитки – незрозуміло.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *