Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg


22.11.2022
Австралійська криптовалютна біржа Swyftx знизила 21% співробітників, щоб витратити на фоні поточного медвежьего ринку.

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі їй, можливо, доведеться подати заяву про банкрутство, пише Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Згідно з джерелом, Genesis потрібен капітал у розмірі не менше 1 млрд доларів. Повідомляється, що компанія вела переговори про потенційні інвестиції з боку криптовалютної біржі Binance, але фінансування досі не надійшло.

Представник Genesis заявив, що у компанії немає планів щодо подання заяви про банкрутство найближчим часом. Метою фірми є вирішення проблем з ліквідністю за допомогою вливання свіжого капіталу, додав він. Genesis продовжує вести конструктивні переговори з кредиторами.

Зі свого боку представники Binance відмовилися від коментарів. Раніше повідомлялося, що глава біржі Чанпен Чжао зацікавлений у купівлі кредитного портфеля Genesis. За словами джерел, бізнесмен звернувся за додатковою інформацією про стан балансу компанії.

Нагадаємо, що 16 листопада кредитний підрозділ Genesis призупинив виведення коштів клієнтів після краху криптобіржі FTX. Після цієї заяви криптобіржа Gemini оголосила, що її програма Earn, кредитним партнером якої є Genesis Global Capital, також призупинила зняття коштів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *