Криптобіржа Binance проведе делістинг торгових пар с токеном FTX


14.11.2022
FTX_blockfi

Binance оголосила, що видалить торгові пари для FTT, нативного токена криптобіржі FTX. Сьогодні вранці компанія також оголосила, що видалила усі маржинальні пари, ф’ючерсні контракти і гнучкі продукти для токена FTX .

Повідомляється, що також буде видалено кілька пар для спотової торгівлі, а торгівля парами FTT з BTC, ETH, USDT і BNB буде припинена 15 листопада. Поки користувачам залишили можливість торгувати FTT у парі з BUSD.

У Binance заявили, що регулярно перевіряють активи, щоб переконатися, чи відповідають вони стандартам криптобіржі. Але останні перевірки показали, що FTT не є надійним активом.

Оскільки Binance різко припинила продаж FTT, у неї залишилася чимала кількість токенів. Поки що біржа утримує 5% загального обсягу емісії. Зараз компанія розбирається з тим, що робити далі з токенами, і, судячи з усього, компанія чекатиме новин навколо справи з FTX.

Раніше CEO Binance Чанпен Чжао заявив, що біржа запускає фонд для відновлення індустрії, який допомагатиме проблемним компаніям.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *