Конфіденційний браузер Brave додав підтримку децентралізованих додатків на базі Solana


13.07.2022
Brave Browser

Криптовалютно-орієнтований браузер Brave оновився до версії 1.41 та оголосив про додавання підтримки децентралізованих додатків (dApps) на базі блокчейну Solana.

На даний момент тільки настільна версія браузера підтримуватиме інтеграцію dApps. Згідно з анонсом, Brave включить підтримку мобільної версії у найближчому майбутньому.

За словами розробників браузера, оновлення дозволить відкрити доступніші способи використання децентралізованих фінансів та Web3.

Найпопулярніші dApps в екосистемі Solana є NFT-маркетплейс Magic Eden та криптовалютна музична програма Audius.

Команда Brave вперше почала співпрацю з Solana ще у листопаді 2021 року.

Завдяки інтеграції Solana користувальницька база Brave отримує набагато менші комісійні збори.

У січні кількість активних користувачів Brave перевищила 50 мільйонів. Для досягнення цього рубежу веб-браузеру, заснованому колишнім генеральним директором Mozilla Бренданом Ейхом, знадобилося близько п’яти років. Головною відмінністю браузера є те, що він дозволяє користувачам отримувати винагороду за перегляд реклами.

Раніше в Bank of America заявили, що Solana цілком здатна від’їсти частку ринку Ethereum і стати інвестиційним гігантом, подібним до Visa.

Basic Attention Token (BAT), нативний токен, що лежить в основі екосистеми браузера, зараз знаходиться на 67-му місці по ринковій капіталізації та торгується по ціні $0,37. За останні 24 години він упав більш як на 0,67%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *