Компанія Samsung стала найактивнішим інвестором у криптовалютній індустрії — дослідження


19.09.2022
samsung_web3.jpg

Анлітична компанія Blockdata провела дослідження, у якому представила результати аналізу інвестицій великих компаній у криптовалютні та блокчейн-стартапи з вересня 2021 року по червень 2022 року.

До списку увійшло сім великих компаній, а найактивнішим учасником галузі стала південнокорейська технологічна компанія Samsung. Зараз на рахунку Samsung 13 проєктів, пов’язаних із криптовалютами і блокчейном, і $979 млн вкладених коштів.

На другому місці розташувався третій найбільший банк у Сінгапурі United Overseas Bank, який інвестував у 7 компаній. Слідом ідуть один із найбільших міжнародних фінансових конгломератів Citigroup із 6 проектами та інвестиційний банк Goldman Sachs, який вклався в п’ять криптокомпаній.

Згідно зі звітом, перша четвірка компаній – Samsung, United Overseas Bank, Citigroup і Goldman Sachs — інвестувала за рік у 31 стартап із 65, які залучили капітал від 40 провідних фірм. І хоча дані про загальну суму інвестицій відсутні, аналітики все ж дали свою оцінку: 40 компаній інвестували близько $6 млрд у криптовалютні стартапи.

Серед інших включених до списку компаній одна з найбільших інвестиційних фірм Blackrock, материнська компанія Google Alphabet і фінансовий конгломерат Morgan Stanley. На їхньому рахунку не так багато проєктів, проте вони взяли участь у найбільших раундах фінансування. Так, Alphabet брала участь у чотирьох раундах, які залучили загалом $1.51 млрд, Blackrock – у трьох раундах на суму $1.17 млрд, а Morgan Stanley – у двох раундах на $1.1 млрд.

Раніше стало відомо, що Samsung розглядає можливість запуску власної криптовалютної біржі. Наразі південнокорейська компанія проводить дослідження ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *