Комісар ЄС з фінансів закликає до термінового ухвалення закону про криптовалюту


15.06.2022
Комісар ЄС з фінансів закликає до термінового ухвалення закону про криптовалюту

Європейський комісар з фінансових послуг Мейрід Макгіннесс закликала законодавців Європейського союзу (ЄС) знайти політичний компроміс та прискорити прийняття нормативно-правової бази для криптоактивів, яка наразі перебуває на останньому етапі законодавчого процесу.

Якщо нормативну базу створять, структура Markets in Crypto Assets (MiCA) посприяє здійсненню санкцій проти Росії, які також застосовуються до криптовалют, сказала Макгіннесс під час свого виступу у структурному діалозі економічного комітету.

“Звичайно, здійснення санкцій можна було б полегшити, якби було створено нашу структуру з криптографії, і якби всі постачальники послуг криптоактивів були регульованими організаціями та перебували під ефективним наглядом у Європейському Союзі”, – сказала Макгіннесс.

Макгіннесс привела три нещодавні події як причини для прискорення законодавства: війна в Україні, крах криптовалютного емітента Terra і новина про те, що криптокредитор Celsius тимчасово зупиняє виведення коштів.

“Що я хочу і що я можу вам сказати? Це що правила MiCA будуть інструментом для вирішення проблем, пов’язаних із захистом прав споживачів, цілісністю ринку та фінансовою стабільністю. Це потрібно терміново впроваджувати з огляду на останні події”, – сказала Макгіннесс.

Структура MiCA спрямована на регулювання простору цифрових активів на рівні ЄС, встановлюючи ліцензійні вимоги для постачальників послуг крипоактивівв та емітентів криптовалют, які будуть застосовуватись до всіх 27 країн-членів. Представлена ​​у 2020 році структура проходить через складний законодавчий процес ЄС, і не без деяких розбіжностей щодо впливу криптовалют та конфіденційності на навколишнє середовище. Законодавці мають досягти угоди у справі до кінця місяця.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *