Команда протоколу Chainlink відмовилася підтримувати форки Ethereum


08.08.2022
У міру того, як біткоїн (BTC) просувається вище рівня підтримки на $20 000, другий за величиною за ринковою капіталізацією цифровий актив Ethereum (ETH) також значно зріс у ціні.

Блокчейн-платформа Ethereum готується до переходу на PoS, і спільнота чекає на появу форків другої криптовалюти на старому алгоритмі PoW. Однак, розробники Chainlink не планують їх підтримувати.

У команді розробників мережі децентралізованих оракулів Chainlink наголосили, що оракули працюватимуть як під час переходу Ефіріуму на алгоритм Proof-of-Stake (PoS), так і після цього. Проте вони попередили, що форки другої криптовалюти, зокрема на Proof-of-Work (PoW), підтримувати не планують.

«Таке рішення відповідає рішенням Ethereum Foundation та спільному погляду спільноти Ефіріуму», – сказано на сайті Chainlink.

Також розробники порадили творцям децентралізованих додатків відключити функціональність на час злиття, щоб «уникнути непередбачених інцидентів та захистити кінцевих користувачів». Крім того, розробникам необхідно переконатися, що залежність від зовнішніх проектів та програм будуть працювати після переходу Ethereum на PoS.

Нагадаємо, що раніше великий китайський майнер ефіру Чендлер Го оголосив про створення нової міноритарної мережі ETHPoW для майнерів, які хочуть “врятуватися” від Ефіріуму 2.0.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *