Колишній технічний директор Coinbase: Технологічні гіганти можуть допомогти урядам у конфіскації криптовалют


19.06.2023
Колишній технічний директор американської біржі Coinbase Баладжі Шрінівасан

Колишній технічний директор американської біржі Coinbase Баладжі Шрінівасан заявив, що якщо країни Великої сімки (G7) дозволять конфіскацію криптовалют, то технологічні гіганти, такі як Apple, Microsoft і Google, допоможуть їм у цьому.

На подкасті Impact Theory Баладжі пояснив, що G7 може схвалити конфіскацію цифрових активів у спробі оговтатися від економічних потрясінь, а корпорації – сканувати пристрої, щоб знайти і передати закриті ключі владі, якщо їм коли-небудь буде наказано це зробити.

Найбільший фактор ризику для сприяння корпорацій урядам — перші мають доступ до операційних систем, вважає Шрінівасан. Експерта найбільше турбує той факт, що “Apple оновлює програмне забезпечення, Google може залізти в Google Drive, а Microsoft має Windows, і якщо держава накаже, то теоретично вони можуть просканувати будь-який жорсткий диск на наявність закритих ключів, а потім забрати цифрові активи”.

Нагадаємо, що у травні країни G7 закликали посилити нагляд за криптотранзакціями між фізособами для дотримання вимог щодо боротьби з відмиванням грошей (AML) і фінансуванням тероризму (CFT).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *