Колишній регулятор Федеральної резервної системи закликав заборонити криптовалюти


29.06.2022
bitcoin_stop

Лі Рейнерс, колишній співробітник Федерального резервного банку Нью-Йорка, вважає, що регулятори мають заборонити криптовалюти, йдеться у статті, опублікованій Business Insider.

На думку Рейнерса, обвал криптовалют, що триває, “виправданий” у світлі того, що біткоїн, найбільша у світі криптовалюта, не впоралася з роллю “цифрового золота” в умовах високої інфляції.

Експерт також заявив, що найбільше на сьогоднішній день зростання криптовалюту було викликано виключно надвільною грошово-кредитною політикою центрального банку, яка сприяла надмірним спекуляціям. Тепер, коли ФРС почала підвищувати ставки швидкими темпами, щоб утихомирити інфляцію, біткоїн разом з іншими ризикованими активами демонструє низькі показники.

За словами колишнього регулятора ФРС, криптовалюта сама по собі нічого не варта, тому що вона не має ні грошових потоків, ні фундаментальних показників.

Рейнерс також розкритикував технологію блокчейн, вказавши на те, що вона не має жодного “ідеального випадку використання”, незважаючи на те, що біткоїн, її основне застосування, існує з 2009 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *