Колишній радник BlackRock порівняв криптозиму з бульбашкою доткомів


20.07.2022
Колишній радник BlackRock порівняв криптозиму з бульбашкою доткомів

Колишній радник інвестиційної компанії BlackRock Едвард Дауд порівняв криптозиму з бульбашкою доткомів. Він зазначив, що той період вдалося пережити лише сильним компаніям, і те саме буде з криптовалютами.

На думку експерта, біткоїн уже пройшов через кілька ведмежих циклів і зможе утриматися цього разу. Він підкреслив, що, як і в той час, ціни на акції технологічних компаній були волатильні, так само як прямо зараз на ринку цифрових активів.

На думку Дауда, незважаючи на неспокійні ринкові умови, у майбутньому BTC розглядатиметься як невід’ємна частина інвестиційного портфеля. Експерт зазначив, що незабаром біткоїн може стати ціннішим активом, ніж золото, оскільки він прозорий і децентралізований.

Едвард Дауд був керуючим та радником з інвестицій у BlackRock з 2002 по 2012 рік. Наразі він працює консультантом у приватній інвестиційній компанії Symphonic Capital.

Раніше колишній біржовий маклер Джордан Белфорт порадив інвесторам купувати біткоїни для довгострокового зберігання. На його думку, актив допоможе вкладникам захистити кошти від інфляції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *