Колишній керівник ЦБ Філіппін вважає, що в запуску державної криптовалюти немає сенсу


10.10.2022
Філіппінська влада закликала трейдерів не користуватися послугами криптобіржі Binance

Міністр фінансів Філіппін Бенджамін Діокно виступив перед Фінансовим комітетом Сенату, щоб обговорити розподіл державного бюджету на 2023 рік. Він торкнувся і питання запуску цифрового філіппінського песо, заявивши, що зараз у цьому немає необхідності.

Діокно заявив, що в країні вже є цифрові платіжні системи, які добре себе зарекомендували, зокрема, PesoNet і InstaPay. Ці сервіси дають змогу проводити платежі в режимі реального часу між банками, емітентами електронних грошей і мобільними гаманцями, і вони можуть бути хорошою альтернативою цифровому песо.

Діокно зазначив, що в той час, коли він обіймав керівну посаду в центробанку, регулятор вивчав економічну доцільність запуску державного стейблкоїна. Однак зараз ЦБ вирішив відмовитися від цієї ідеї та зробити упор на розвиток платіжних систем PesoNet і InstaPay.

Міністр також наголосив, що на Філіппінах значна частина розрахунків відбувається з використанням готівки, хоча ситуація поступово змінюється в міру впровадження цифрових платежів.

Нещодавно ЦБ Філіппін закликав громадськість не працювати з постачальниками послуг віртуальних активів (VASP), які не мають дозволу на роботу в країні або перебувають за кордоном. При цьому з 1 вересня центробанк ввів трирічний мораторій на прийом нових заявок на отримання ліцензії VASP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *