Колишній генеральний директор Google назвав біткоїн важливим досягненням


08.08.2022
Колишній генеральний директор Google назвав біткоїн важливим досягненням


Youtube-канал IDG TECHtalk розмістив відео восьми літньої давності, в якому колишній генеральний директор Google Ерік Шмідт назвав технологію біткоїна великим досягненням на криптографічній сцені. Виступаючи в музеї комп’ютерної історії в 2014 році, Шмідт відзначив, що блокчейн-технологія важлива, проте він висловив сумніви у використанні BTC як валюти.

За його словами, у майбутньому технологічні налаштування біткоїну можуть забезпечити зростання кількості підприємств. Шмідт висловив таку думку у період, коли біткоїн ще не отримав широкого визнання у світі, і його позицію слід розглядати як визнання добрих перспектив криптовалюти.

“Біткоїн — чудове криптографічне досягнення, — сказав він. — Можливість створити щось, що неможливо відтворити у цифровому світі, має величезну цінність…

Архітектура біткоїну, здатність мати ці реєстри, які не можна відтворити — це дивовижне досягнення. Багато людей будуватимуть на цьому бізнес.”

Ця думка Шмідта узгоджується з його недавнім виступом щодо інтересу до Web3:

Нова модель [інтернету], в якій ви, як особистість, можете контролювати свою особистість і де у вас немає централізованого менеджера, дуже ефективна. Це дуже спокусливо та дуже децентралізовано.

Колишній технічний консультант Alphabet підтвердив, що його інтерес до Web3 пов’язаний із токеномікою, системою, що впливає на конкретні характеристики попиту та пропозиції цифрових валют.

Цікаво, що у 2021 році топ-менеджер приєднався до команди Chainlink як радник зі стратегії. Він також є співавтором книги «Епоха ІІ», де розповідається про майбутнє технологічного сектору.

Цікаво, що Шмідт критично ставиться до існуючих блокчейнів, відзначаючи, що більшість з них зосереджено на запобіганні атакам на них, що він вважає марною тратою часу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *