Коли відбудеться наступний бичачий забіг биткоїна: думка експерта


24.07.2022
Коли відбудеться наступний бичачий забіг биткоїна: думка експерта

Керуючий директор інвестиційно-консалтингової фірми Midas Touch Consulting Флоріан Груммес вважає, що, незважаючи на недавнє зростання біткоїну (BTC), на наступний бичачий забіг криптовалюти потрібно більше часу.

На його думку, нове ралі може відбутися протягом шести-дванадцяти місяців до халвінгу біткоїну, який запланований на травень 2024 року.

За словами професійного інвестора, поточні настрої ринку вказують на те, що біткоїн може бути готовий до ралі влітку з ймовірним досягненням рівня $35 000. При цьому він підкреслив, що криптозима далека від завершення.

“Ймовірно, нам доведеться дочекатися наступного халвінгу біткоїну, який має відбутися у травні 2024 року. Це буде майже за два роки. Я думаю, знадобиться принаймні ще від 6 до 12 місяців, перш ніж цей ринок справді буде готовий до нового великого бичачого ринку… Він може легко піднятися до $25 000, а можливо, до $35 000”. – заявив експерт.

Експерт припустив, що, виходячи з поточного руху ціни BTC, криптовалюта знаходиться в режимі відновлення разом із фондовим ринком, попередивши при цьому, що інвесторам слід очікувати стрибків як у бік підвищення, так і у бік зниження.

У довгостроковій перспективі Груммес оптимістично дивиться на біткоїн, заявивши, що розширене прийняття та входження інституціоналів на крипторинок сприятимуть наступному бичачому ралі, але багато залежатиме від того, як Федеральна резервна система США впорається з інфляцією.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *