Кількість користувачів криптогаманця NEAR Wallet зросла до 20 млн з початку року


03.11.2022
У NEAR Wallet за рік кількість гаманців зросла в 10 разів

Команда блокчейн-проєкту NEAR Protocol (NEAR) повідомила про важливу віху в історії проєкту. Розробники зазначили, що зафіксували понад 20 млн користувачів NEAR Wallet.

За їхніми словами, сталося це завдяки нещодавньому партнерству з компанією SWEAT Economy. У NEAR Protocol наголосили, що на початку 2022 року в них було лише 2 млн користувачів, отже, їхня кількість зросла більш ніж у 10 разів, менш ніж за один рік.

Стрімке зростання популярності гаманця NEAR Wallet можна пояснити низкою чинників, зокрема зростаючою підтримкою сторонніх розробників масштабованого блокчейна NEAR. Але найважливішу роль, на думку керівництва мережі, зіграла партнерська угода з ігровим фітнес-додатком.

Розробники нагадали, що близько двох місяців тому Sweat Economy успішно запустилася на NEAR, здійснивши велику роздачу криптовалют на гаманці. Платформа Move-to-Earn, що налічує близько 130 млн юзерів, поширила віртуальний токен SWEAT серед своїх 13,5 млн клієнтів. Застосунок Sweat Wallet виявився найпопулярнішим і найзавантажуванішим у категорії фінансів у більш ніж 50 країнах світу.

Генеральний директор NEAR Foundation Маріке Фламан зазначив: це був незвичайний рік для NEAR, оскільки компанія наростила зусилля із залучення найкращих партнерів і соціально орієнтованих розробників в екосистему.

За його словами, було зроблено акцент на підтримку талантів, розвиток регіональних центрів і створення нових експериментальних практик. Стратегічні партнерства компанії стали ключовим фактором успіху для блокчейн-стартапу.

Sweat Economy – одна з компаній, які спростили людям доступ до Web3-додатків за допомогою токена NEAR, що дало можливість залучити базу з мільйонів користувачів продукту і протоколу.

Раніше редакція Crypto.ru повідомила: NEAR Foundation розігрує поїздку до В’єтнаму.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *