Хакери атакували австралійську компанію Optus і вимагають викуп $1 млн у криптовалюті Monero


26.09.2022
Anonymous назвали свою нову жертву: хакери хочуть притягнути до відповідальності засновника криптопроекту Terra

Хакери зламали базу даних австралійської телекомунікаційної компанії Optus. Вони погрожують продати вкрадені дані, якщо протягом тижня не отримають викуп у розмірі $1 млн у криптовалюті Monero.

Зловмисники стверджують, що їм вдалося роздобути дані приблизно 11.2 млн клієнтів Optus, включно з їхніми іменами, датами народження, номерами телефонів, адресами електронної пошти, адресами місця проживання та номерами документів, що засвідчують особу. Щоб підтвердити справжність своїх заяв, хакери опублікували близько 200 зразків записів. З’ясувалося, що під час атаки платіжні реквізити користувачів і паролі від їхніх облікових записів не були скомпрометовані.

Федеральна поліція Австралії (AFP) заявила, що в курсі витоку даних з Optus. Інформація про клієнтів компанії вже може продаватися на кількох форумах, включно з даркнетом. Тому AFP використовує спеціальні ресурси для моніторингу даркнету і вживе жорстких заходів проти порушників закону. AFP попередила, що купівля вкрадених облікових даних вважається серйозним правопорушенням, за яке загрожує максимальне покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *