Хакер, який обікрав DeFi-протокол Crema Finance, повернув більшу частину коштів команді проекту


07.07.2022
Хакер, який обікрав DeFi-протокол Crema Finance, повернув більшу частину коштів

Хакер, який зламав протокол ліквідності Crema Finance на блокчейні Solana, вирішив повернути більшу частину коштів. Він переказав розробникам $8 млн, але залишив собі «нагороду» у розмірі $1.6 млн.

Хакер, який обікрав DeFi-протокол Crema Finance, повернув більшу частину коштів
Хакер, який обікрав DeFi-протокол Crema Finance, повернув більшу частину коштів

Розробники домовилися з хакером про так звану «нагороду за виявлення вразливості». При цьому спочатку розробники пропонували нагороду у розмірі $800 000, проте зломщик не погодився. Тоді суму збільшили до $1.6 млн.

«Після довгих переговорів, хакер погодився прийняти 45 455 монет SOL як нагороду. Зараз ми підтвердили одержання 6 046 ETH та 23 967.9 SOL у чотирьох транзакціях. Ми готуємо план щодо відшкодування збитків нашим інвесторам та користувачам та представимо його протягом 48 годин», – написали представники Crema Finance.

Хакер повернув кошти в мережах Etherem та Solana, відповідно. Перша транзакція у кожній мережі була пробною, а потім розробникам було переведено основні суми коштів.

Представники Crema Finance зазначили, що вже підготували виправлення вразливості, і зараз код перевіряє аудиторська фірма. Після оновлення вразливість буде закрито і подібна атака буде неможлива.

Нагадаємо, що хакер використовував функції Claim та WithdrawAllTokenTypes смарт-контракту одночасно, що дозволило йому отримати більше коштів, ніж було вкладено спочатку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *